logo-draft

Montaż

Zajmujemy się montażem okien i drzwi, rolet zewnętrznych, bram garażowych, szybkobieżnych i przeciwpożarowych. Profesjonalny montaż stolarki drzwiowej i okiennej ze zwróceniem szczególnej uwagi na zniwelowanie ryzyka wystąpienia w przyszłości mostków termicznych, odkształceń i przecieków. Przed pracami montażowymi nasi fachowcy wykonują odpowiednie pomiary i oceniają warunki budowlane, aby wybrać najskuteczniejsze metody pracy.
Montaż nowych okien, drzwi i bram obejmuje również demontaż starych elementów oraz przystosowanie otworów do umieszczenia w nich zakupionych produktów. Nowoczesne zaplecze maszynowe pozwala nam świadczyć usługi montażu wielkoformatowych przeszkleń i dużych bram garażowych, a wiedza i doświadczenie przeprowadzić prace w możliwie jak najkrótszym czasie.

Serwis

Wszystkie zamontowane przez nas produkty i urządzenia są objęte serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zajmujemy się m.in. regulacją skrzydeł drzwiowych i okiennych, zawiasów i odchyłu, uszczelnianiem i wymianą uszczelek, klamek, zamków i szyb. Ponadto świadczymy usługi z zakresu naprawy mechanizmów zamykania i systemów obsługi rolet zewnętrznych oraz bram. Skutecznie usuwamy szkody po włamaniach, montujemy dodatkowe wyposażenie i podejmujemy się renowacji okien i drzwi.
Jesteśmy otwarci na stałą współpracę, jak również wykonujemy jednorazowe prace serwisowe u klientów prywatnych, w firmach i obiektach przemysłowych. Naprawiamy okna drewniane, aluminiowe i PCV, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i techniczne, bramy przemysłowe, szybkobieżne i garażowe, rolety zewnętrzne i elementy stolarki przeciwpożarowej.

Chcesz wiedzieć więcej?

W celu zapewnienia kompleksowej usługi naszym partnerom i kontrahentom proponujemy montaż i serwis naszych produktów wykonywany przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców.